СТАТТІ

Висівки - чудовий дієтичний продукт, який містить необхідну організму людини клітковину та вітаміни. Висівки мають властивість поглинати токсини і алергени, сприяють зміцненню імунітету, забезпечують наш організм клітковиною, цінними білками і вітамінами. Люди, що обирають хліб з висівками, набагато рідше страждають шлунково-кишковими захворюваннями, зайвою вагою і атеросклерозом, так як в цьому хлібі міститься багато нікотинової кислоти, необхідної організму для профілактики даних захворювань.

Хліб з висівками - рецепт та особливості

Наші технологи розробили унікальну рецептуру хліба з висівок – Хліб Здоров’я. Він має знижений вміст вуглеводів, за рахунок заміни частини пшеничного борошна на клейковину. Збагачений харчовими волокнами, оскільки до складу входять пшеничні висівки.

Висівки містять корисні харчові волокна, вітаміни і мінерали, і тому дієтологи часто призначають їх як доповнення до лікувального харчування хворим на гіпертонію, атеросклерозом, діабетом, а також при жовчнокам'яній хворобі, запорах і ожирінні. Висівки також додають в каші, м'ясні та рибні страви, супи, а також готують відвар висівок - цінний вітамінний напій. Можна вживати висівки і в натуральному вигляді, попередньо просмажити їх в духовці і запарюємо окропом.

Однак, незважаючи на свою корисність, не рекомендується включати в дієту для схуднення висівки в чистому вигляді. Справа в тому, що фітиновакислота, яка міститься в сирих висівках, заважає засвоєнню мінеральних речовин - ми надто швидко їх втрачаємо.

Хліб з висівками - де купити в Україні

Купити висівковий хліб в Україні оптом та в роздріб Ви можете безпосередньо від виробника - ТМ "Просто Добрий Хліб".

Гільдія

ТМ “Просто добрий хліб” є засновником та активним членом Гільдії приватних пекарів та кондитерів Львівської області.

Ми надаємо технологічну та консультаційну підтримку пекарням. Будь ласка, звертайтеся!

На зв'язку

вул. Львівська бічна, 4,

с. Сокільники, Пустомитівський р,

Львівська обл., 81130

+38 (096) 676 73 33

+38 (032) 245 84 24 (34)

Email: dobryjhlib@dobryjhlib.com.ua

Пошук