НОВИНИ

Як правильно обирати хліб?

Здавалося би, просте питання - як обрати свіжий та якісний хліб? Але якщо раніше на полицях магазинів можна було знайти лише білий, чорний та батон, то сьогодні від різноманітності хліба розбігаються очі!

Тому варто знати, як треба правильно обирати якісний хліб:

  • справжній хліб має бути рівним, без тріщин та вм‘ятин. Зверніть увагу на колір хліба. У житніх сортів колір темно-коричневий. У пшеничного хліба та булочних виробів повинна переважати золотава скоринка.
  • якщо зовнішній вигляд вас задовільнив, перевіряємо на пружність. Натисніть на хліб: якщо він швидко повертає форму - значить, добре пропікся.
  • запах і смак хліба - також наші вірні помічники. У доброго свіжого хліба незрівнянний аромат. А ось якщо відчули кислинку - значить, тісто перебродило.
  • і, звичайно, термін зберігання. Без упакування білий хліб зберігає свої корисні властивості до 24-годин з моменту випікання, а житній - до 36 годин. А хліб в упаковці можна зберігати 72 години.

До речі, пам‘ятайте: сало, жирні сорти риби, бульйони, масло краще поєднувати з чорним хлібом. А от овочі можна їсти з будь-яким хлібчиком!

Обирайте лише свіжий та якісний хліб. Смачного!

Див. також: популярні хліби, історія хліба в Україні та світі

Гільдія

ТМ “Просто добрий хліб” є засновником та активним членом Гільдії приватних пекарів та кондитерів Львівської області.

Ми надаємо технологічну та консультаційну підтримку пекарням. Будь ласка, звертайтеся!

На зв'язку

вул. Львівська бічна, 4,

с. Сокільники, Пустомитівський р,

Львівська обл., 81130

+38 (096) 676 73 33

+38 (032) 245 84 24 (34)

Email: dobryjhlib@dobryjhlib.com.ua

Пошук