НОВИНИ

Тостовий хліб та інші ідеї для цікавого й поживного сніданку

Певно, ви вже з’їли усе те, що залишилося після свят, отож, настав час знову кожного ранку готувати сніданки. Але ні Вам, ні дітям не хочеться простої яєшні чи вівсянки. Тоді пропонуємо Вам подивитися на стандартні інгредієнти по-новому!

Тости з яйцем, авокадо, помідором або ж шинкою

На скибочку хліба Тостовий ( до речі, рекомендуємо попередньо тостовий хліб трошки підсмажити) кладемо підсмажені шматочки шинки, потім нарізаний томат, іноді кладуть авокадо. Ви можете покласти як декілька з цих інгредієнтів, так і тільки один.

Ставимо кип’ятитися воду в каструлі. Беремо стакан, зверху накриваємо його харчовою плівкою (розмір шматка плівки - на око 20*20 см, можливо, трошки більше), трохи продавлюємо всередину стакану плівку - так, щоб утворилася заглибина.

Тепер змащуємо плівку дуже невеликою кількістю олії, буквально капелькою. Розбиваємо яйце і виливаємо його в ось цю харчову плівку. “Замотуємо” яйце, тобто беремо той шматочок плівки, в якому лежить яйце, і потроху загортаємо так, щоб отримати кульку з плівки, всередині якої буде яйце.

Щойно закипить вода, опускаємо яйце в плівці варитися. Вариться воно 3 хвилини, потім дістаємо, охолоджуємо, знімаємо плівку і кладемо кругленьке яйце на тост. Жовток всередині рідкий, а сам білок застиг. Зверху за бажанням посипають тертим сиром.

Вівсянка з хурмою

Якщо ж Вам взагалі набридли яйця, то цей сніданок точно припаде до душі, адже солодкий корисний сніданок наповнить усіх членів родини енергією.

Варіть вівсянку як завжди, але не давайте солі чи цукру. Потім за бажанням додасте цукор, бо в залежності від самої хурми, фрукт може дати багато солодкого соку у вівсянку, цукор буде зайвим.

Додаємо в гарячу вівсянку шматочки хурми - додавайте кожному в окрему тарілку з вівсянкою, а не в загальну каструлю. Половина фрукту на 1 порцію. Також додавайте горіхи (найкраще пасуватиме фундук, але і волоський горіх не буде зайвим), гарбузове насіння та іноді додають гранат.

Бажаємо Вам апетитного сніданку!

Гільдія

ТМ “Просто добрий хліб” є засновником та активним членом Гільдії приватних пекарів та кондитерів Львівської області.

Ми надаємо технологічну та консультаційну підтримку пекарням. Будь ласка, звертайтеся!

На зв'язку

вул. Львівська бічна, 4,

с. Сокільники, Пустомитівський р,

Львівська обл., 81130

+38 (096) 676 73 33

+38 (032) 245 84 24 (34)

Email: dobryjhlib@dobryjhlib.com.ua

Пошук