НОВИНИ

Хліб в Україні - чому українці так люблять добрий хліб?

Не секрет, що з хлібом та булочками нас пов’язують давні традиції. Хліб в Україні завжди вважався святинею, ознакою гостинності - а ми то знаємо, що українці - дуже гостинний народ...

Таке шанобливе ставлення до хліба пояснюється тим, що в нас багата та родюча на пшеницю земля, тому були і вправні пастухи, і, зрештою, хліб опинився на кожному столі.

Але любов до хліба в Україні пояснюється не тільки звичаями, а й смаком.

Український хліб запашний, хрусткий, але в міру, м’який та пасує до більшості страв, не солоний і не солодкий, а проте характерний смак має. Він настільки смачний, що їдять його і окремо від страв.

Впевнені, що і на Вашому столі сьогодні стоятиме добрий хліб!

Смачний хліб в Україні

До речі, виробник хліба у Львові ТМ "Просто Добрий Хліб" робить смачний хліб для жителів Західної України з 1996 року.

Наша продукція має міжнародну сертифікацію ISO 22000 та ISO 9001, що підтверджує що ми виробляємо тільки найкраще для наших покупців.

Окрім різних видів хліба, ми займаємося виробництвом грінок “Добра грінка”, соломки “Піколо” та зернових хлібців “Піколо”.

Також торгова марка "Просто Добрий Хліб" - засновник та активний член Гільдії приватних пекарів та кондитерів Львівської області, надаючи технологічну та консультаційну підтримку пекарням.

Щодня ми випікаємо та розвозимо хліб, який опиняється на столі родини під час вечері, обіду чи сніданку. Ми робимо смачний хліб в українських традиціях для кожного. Ми вдячні усім, хто вже купує наш хліб, а також запрошуємо до найближчої крамниці до хлібних полиць усіх, хто ще не пробував нашу продукцію!

Див. більше: історія торгової марки "Просто Добрий Хліб", історія хліба в Україні та світі

Гільдія

ТМ “Просто добрий хліб” є засновником та активним членом Гільдії приватних пекарів та кондитерів Львівської області.

Ми надаємо технологічну та консультаційну підтримку пекарням. Будь ласка, звертайтеся!

На зв'язку

вул. Львівська бічна, 4,

с. Сокільники, Пустомитівський р,

Львівська обл., 81130

+38 (096) 676 73 33

+38 (032) 245 84 24 (34)

Email: dobryjhlib@dobryjhlib.com.ua

Пошук