НОВИНИ

Бородинський хліб - оновлений, смачний, улюблений!

ТМ "Просто Добрий Хліб" рада презентувати Вам ще один оновлений наш хлібчик - популярний хліб Бородинський.

Бородинський хліб - рецепт популярності

Класичний рецепт та м’яка скоринка - саме те, за що різні покоління так люблять "Бородинський" хліб виробництва ТМ "Просто Добрий Хліб".

Житнє борошно, що входить до складу Бородинського, вирізняється дієтичними властивостями та сприяє поліпшенню травлення.

Крім того, хліб Бородинський містить необхідну для людського організму клітковину, мінеральні речовини й ряд вітамінів. А запах такий має завдяки ноткам коріандру.

Хлібні гурмани вказують, що Бородинський найкраще смакує у бутербродах з рибою чи м’яким сиром або ж просто до борщу чи солянки.

Наш процес приготування Бородинського хліба

Ми розуміємо, як Вам важливо розуміти, що продукт, який Ви купуєте для своєї сім’ї, друзів, буде якісним, свіжим та смачним. Тому ми розповімо Вам, як саме ми готуємо один з найпопулярніших наших видів хліба - Бородинський.

Процес виготовлення хліба доволі тривалий (близько 10 годин) та поділяється на 4 етапи:

1. Приготування закваски:
До житнього борошна додаємо воду, ця суміш настоються 2,5 години. Закваска у нас у постійному поновленні та використовується як основа для виготовлення житніх хлібів.

2. Приготування заварки:
До житнього борошна додається житній солод, заливається окропом та настоюється близько 4 годин. Готовність заварки визначаються ступенем її оцукрення. У нас приготування заварки проводиться в нічний час спеціально, щоб протягом наступного дня хліб був вже випечений.

3. Поєднання закваски та заварки, в результаті чого утворюється опара. Цей етап триває близько 2,5 годин.

4. Після того як опара готова додаються решта інгредієнтів, котрі входять до складу Бородинського: коріандр, крохмальна патока.

Виготовлення Бородинського хліба - трудомісткий процес, котрий вимагає відповідального ставлення працівника на кожному етапі. Проте така кропітлива тривала праця окуповується ароматним, смачним та улюбленим хлібом, який так часто стоїть на Вашому столі.

Дякуємо, що обираєте саме нас!

Див. також: популярні хліби ТМ "Просто Добрий Хліб", історія хліба в Україні та світі

Гільдія

ТМ “Просто добрий хліб” є засновником та активним членом Гільдії приватних пекарів та кондитерів Львівської області.

Ми надаємо технологічну та консультаційну підтримку пекарням. Будь ласка, звертайтеся!

На зв'язку

вул. Львівська бічна, 4,

с. Сокільники, Пустомитівський р,

Львівська обл., 81130

+38 (096) 676 73 33

+38 (032) 245 84 24 (34)

Email: dobryjhlib@dobryjhlib.com.ua

Пошук