Про компанію

Торгову марку “Просто добрий хліб” було засновано  у 1996 році. Саме в той час компанія випекла свій перший хліб. Вже тоді було поставлено за мету випускати якісний продукт, який би відрізнявся від стандартних „хлібозаводівських”, як новітнім  зовнішнім виглядом, так і  смаковими якостями. На той час досвіду виготовлення такого хліба не було, тому фірма направила на навчання технологів і працівників до Польщі та Німеччини.  Результат не забарився,   випікаємо тепер хлібобулочну та кондитерську продукцію, яка  поставляється понад 500 клієнтам по Львівській та Івано-франківській області і  відповідає європейській якості та  галицькому смаку, а це для нас найбільша нагорода!

 

 • На сьогоднішній день асортимент хлібобулочних виробів ТМ „Просто добрий хліб” складає близько 120 найменувань продукції. Серед всієї різноманітності асортименту, особливу увагу заслуговують такі хлібобулочні вироби, як: хліб «Тостовий», хліб «Горіховий», "Хліб з чорносливом", хліб «Делікатесний», хліб «Елітний», хліб «Здоров`я», хлібець «Гречаний», хліб «Молочний», хліб «Бездріжджовий» (на хмелевій заквасці), хліб «Бородинський і ін.

    

 •   У вересні 2008 року на базі Львівської пекарні започатковане  виробництво кондитерських виробів під ТМ «ДОБРЕ ПЕЧИВО», асортимент якого на сьогоднішній день налічує  близько 40 найменувань.

   

 • ТМ “Просто добрий хліб”  також займається виготовленням кондитерської соломки «Піколо» на імпортному обладнанні за сучасними технологіями з використанням натуральних компонентів.  

   

 •   У липні 2009р. на підприємстві впроваджено систему управління якістю ISO 9001.

 • Торгова марка “Просто добрий хліб” є засновником та активним членом Гільдії приватних пекарів та кондитерів Львівської області, надаючи посильну технологічну підтримку пекарням, організовуючи семінари, навчання хлібопекарів на базі своїх пекарень, надаючи консультації з питань підготовки приміщення для початку виробництва, налагодження на робочі режими, навчання персоналу роботі.

 

У чому ж таємниця торгової марки “Просто добрий хліб” ?

Відповідь одна - у просто доброму ставленні до покупців фірми та у кадрах, які просто добре працюють, адже це найголовніша цінність у бізнесі.

Наші партнери
Центр обслуговування пекарів та кондитерів
http://centrpekariv.com.ua
Торгова марка Bakermash
http://bakermash.com.ua
Свято Хліба
http://sviatohliba.lviv.ua
© 2013, ТзОВ «Хліб-Трейд»