Вишукані хліби

Італійський хліб «Чіабатта»

Італійський хліб «Чіабатта»

Смакує у багатьох країнах світу. В основному використовується як основа для бутербродів. Хліб запам’ятовується оригінальним поєднанням неповторної хрумкої скоринки та ніжної пористої м’якушки. При додаванні додаткових інгредієнтів набуває незвичайного аромату та оригінального смаку.


Хліб «Бородинський»

Хліб «Бородинський»

Виготовляється із суміші житньо-обдирного та пшеничного борошна за традиційною технологією виготовлення заварних хлібів. Має оригінальний смак за рахунок додавання коріандру.


Хліб «Горіховий»

Хліб «Горіховий»

Виготовляється із суміші житньо-обдирного та пшеничного борошна за традиційною технологією. Має оригінальний смак і підвищену харчову цінність за рахунок додавання родзинок, грецьких горіхів, цукру,солоду. Оздоблений насінням соняшника.


Хліб «Делікатесний»

Хліб «Делікатесний»

Виготовлений із суміші житньо-обдирного та пшеничного борошна з додаванням лущеного насіння соняшника. Оздоблений зерновою посипкою.


Хліб «Елітний»

Хліб «Елітний»

Виготовляється із суміші житньо-обдирного та пшеничного борошна за традиційною технологією. Має оригінальний смак і підвищену харчову цінність за рахунок додавання родзинок, грецьких горіхів, кураги, цукру, солоду. Оздоблений насінням соняшника.


Хліб житньо-пшеничний з чорносливом

Хліб житньо-пшеничний з чорносливом

Виготовляється із суміші житньо-обдирного та пшеничного борошна за традиційною технологією. Має оригінальний смак і підвищену харчову цінність за рахунок додавання грецьких горіхів, цукру,солоду.


© 2013, ТзОВ «Хліб-Трейд»